Hasta Biyografileri

Hikmet KUBUS (hikmetkubus@gmail.com)Ben sağ ayağını diz altından kaybetmiş bir engelliyim.Hayatımın devamı için protez kullanmam gerektiğini anladığımda, bu konuda neler yapabileceğimi araştırmaya başladım.
Serhat ÇAĞLAYAN(serhatcaglayan_49@hotmail.com)Merhabalar ben Serhat Çağlayan,Proklinik ailesiyle iki sene önce tanıştım. Öncesinde çeşitli kliniklerde protez yaptırdım.Fakat aldığım protez sadece ayakta kalmak için dayandığım bir masadan ibaretti.Taki Proklinikle tanışana dek.
Figen ÖNCEL (figenoncel31@gmail.com)31/05/1973 İstanbul doğumluyum.2,5 yaşında tren kazasında sağ bacağım diz altından sol bacağımı da diz üstünden kaybettim.İlkokul 3. sınıftan itibaren prote kullanmaktayım.Bugüne kadar farklı sistemler de protez kullandım.
Gülsüm İNCEÖZ (gulsum197@gmail.com)Ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Yaklaşık 12 yıldır protez kullanıcısıyım.Son olarak bu yıl c-leg mikro işlemcili kalça dezertikülasyon protezini kullanmaya başladım.bana göre c-leg protezlerin mercedesidir.Yaklaşık 1,5 aylık bir yürüyüş eğitimi sonucunda daha doğal bir yürüyüşe sahip oldu
Mehmet ÖKSÜZ (mehmeto72@hotmail.com)1972 doğumluyum.12 yaşında tren kazası sonucu sağ bacağımı kaybettim.Diz üstü Klasik ve Modüler (en son 3R90) protezler kullandım.Şu anda Proklinik’e 2015 yılı Şubat ayında yaptırmış olduğum Cleg Protezi kullanmaya başladım.
Mehmet YAVUZ (cambazoglu.37@hotmail.com)Bundan 37 yıl önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacağımı diz üstünden kaybettim.Bu güne kadar klasik ve modüler olmak üzere dizden kilitli protezler kullandım.6 ay önce internetten araştırmalarım sonucunda PROKLİNİK firmasıyla tanıştım.
Kübra DERE (fb_95dere@hotmail.com )Ben Kübra Dere 19 yaşındayım.Bu sen Ağustos ayında bir otobüs kazası sonucu sağ bacağım dizaltından ampüte oldu.Protezle ilgili hiçbir bilgim yoktu ve nerde yaptıracağım, nasıl olacağı çok önemliydi.
Prof. Dr. Murat TEKER (teker@sakarya.edu.tr)54 sene önce çocuk felcine yakalandım.O zamanlar aşısı dahi yoktu.50 sene öncesine kadar uzun yürüme cihazı kullanmaktayım. Kullandığım cihazlar çelik olduğu için ağır (yaklaşık 2.6 Kg)ve kısalık sebebiyle de özel ayakkabılıydı.
Yusuf KÜÇÜK (yusufum3260@hotmail.com)1999 yılında geçirmiş olduğum talihsiz kaza sonucu protez kullanmak zorunda kaldım.Zor bir dönem geçirdim.Bugüne kadar kullanmış olduğum protez cihazlarıyla sürekli sorun yaşıyordum.
 |«  «  1  »  »|