Össur Ayaklar

 

      Össur Karbon Ayaklar

 

Re-Flex Rotate™ with EVO™

 

Össur EVO ™ ile Re-Flex, hem dikey hemde rotasyonel şok emilimini sağlayan, dayanıklı ve yüksek performanslı bir protez ayak parçasıdır. Ozellikle çok aktif veya orta aktivite seviyesine sahip kullanıcılar için ideal bir ayak seçimidir.

 

     Temel Özellikleri;
    * Dikey şok emilimi ve dinamik enerji geri dönüşümü - YENİ titanyum helezon yay, dikey şok kuvvetleri 14 mm oranında absorbe ederek güdüğün üzerindeki baskıyı en aza indirir. Titantum helezon yayın vermiş olduğu dinamik enerji geri dönüşümü, Re-Flex Rotate ayağı hem daha hafif hemde daha duyarlı hissettirir.
    * Dönme şok emilimi, güdük üzerindeki baskıyı azaltmak ve daha fazla konfor sağlamak için dizayn edilmiştir.Ayrıca dönme şok emilimi, günlük rutin iş hayatında fiziksel efora dayalı çalışanlar için oldukça avantaj sağlamaktadır.
  * Kullanım kolaylığı - Şok emme ünitesi, kullanıcı ya da protez uygulayıcısı tarafından herhangi bir ayar gerektirmemektedir. Her kullanıcının özel ihtiyaçlarına uygun 8 farklı katagoride sunulmaktadır.
      * EVO ™ teknolojisi - Patentli ayak kılıf tasarımı, topuk vurusundan itibaren insan ayağının doğal hareketini taklit ederek daha akıcı ve enerjik  yürüyüşün gerçekleşmesini sağlar.

 

össur re-flex foot rotate

   össur Re-Flex Rotate™ with EVO

 


 

Re-Flex Shock™ with EVO™ 

 

Aktif protez kullanıcıları için büyük bir enerji dönüş ve üstün şok emilimi sağlayan, Össur Flex-Foot, ağır ve yüksek aktiviteli sporlar için ideal, yüksek performanslı bir ayaktır.
Re-Flex Shock ayak, kendini kanıtlamış teknolojileri bir araya getiren, Össur tescilli EVO teknolojisi sayesinde doğal ve akıcı yürüyüşe yardımcı olur.

 ''Çalış,Dinlen ve Eğlen..Hayata bıraktığın yerden devam et..''

Re-Flex Shock, günlük faaliyetlerin yanında sportif faaliyetler içinde rahatlıkla kullanılabilir. Ağırlık altında kalınan işler, çoçuğunuzla yaptığınız oyunlar veya yuksek performans gerektiren futbol, hockey gibi sporlar.. Re-Flex Shock, tüm bu faaliyetlerde olusabilecek potansiyel zarar verici gucleri ve olası incinme risklerini en aza indiricek şekilde dizayn edilmiştir.

 

re-flex shock össur karbon ayak re-flex shock össur karbon ayak

 


 

 

Elation®

 

''Spor yaparken ayakkabının topuk yuksekliği..Yemeğe çıkarken giydiğiniz topuklu ayakkabılar..Protezinizin ayakkabınıza ayak uydurmasını istemezmiydiniz?''

Fonksiyonel ve aynı zamanda topuk yuksekliği ayarlanabilir bir ayak modülü..Ossur ELATION..Oldukça esnek, enerji geri donusumlu, destekli ve akıcı bir yuruyus sağlayan patentli ayak modulu. Aynı zamanda ayak bileğinin açısını basit bir buton yardımıyla tek tuşa basarak ayarlayabilmenize imkan sağlıyor.

 

össur elation ayakössur elation ayak