Plie 2.0 MPC

 

Plie 2.0 MPC Diz Eklemi

 

Su geçirmez

Elektronik komponentleriyle rutubete karşı emniyetli bir şekildeplie 2.0 mpc diz eklemi kaplanan Plie 2.0, su ile kısa süreli sıvı temasından etkilenmeyen tek mikroişlemci kontrollü diz eklemidir.

Entegre Diz Çökme Pedi

Dahili bir ped, düz olmayan yüzeylerde diz çökerken kullanıcılara güven ve rahatlık sağlarken aynı zamanda pil yuvasını korumaktadır.

Dünyanın En Uyumlu Mikroişlemcili (MPC) Diz Eklemi

Kullanıcıya, daha doğal bir hareketlilik deneyimi sağlaması için Freedom Innovations, mikro işlemci kontrollü salınım ve duruşa sahip yeni Plie 2.0'da performans kriterlerini belirleyebilmek amacıyla biyolojik normları inceledi. Yüksek performanslı işlem yeteneğinin ve en yeni hidrolik sisteminin entegre edilmesiyle anatomik diz eklemine en uyumlu Mikro İşlemci Kontrollü diz olan Plie 2.0 geliştirildi.

Yürüyüş Değişikliklerine Hızlı Reaksiyon

Hassas bir şekilde ayarlanmış kontrol sistemi Plie 2.0'ın kullanıcıya 10 milisaniye içerisinde tepki vermesini sağlamaktadır. Bu Mikro İşlemci Kontrollü bir diz için en hızlı kontrol döngü süresidir. Sonuç olarak kullanıcılar duruş fazında daha uzun süre kalabilirler, küçük adımlar atabilirler ve yürüme hızlarını daha seri bir şekilde değiştirebilirler.

 

plie 2.0 mpc diz eklemi

 

Düşük Profil ve Ultra Hafif Tasarım

Ağırlık merkezini dize yaklaştıracak şekilde levye kolu ve eklem merkezi arasındaki mesafe en aza indirilmiş ve hidrolik silindir ters çevrilmiştir. Bu sadece 235 mm uzunlukta mevcut en küçük MPC (mikroişlemcili) diz eklemi profili değil aynı zamanda sadece 1.235 gr ile en hafif hissedilen MPC diz eklemidir.

 

Dayanıklı ve Güvenilir

Yüksek performanslı alüminyum çerçeve özelliğiyle Plie 2.0 diz eklemi, yapısal bütünlük için oluşturulan ISO standartlarının üzerine çıkıyor. Ayrıca elektronik komponentleri su direncine karşı kaplanmış ve böylelikle kullanıcılar daha fazla güven ve daha az endişe ile daha geniş aktivite düzeyine ulaşabilmektedir.

 

freedom plie 2.0 mpc knee