• Güvenilir Müşteri Hizmetleri

  • 0 (216) 321 28 28
  • Altunizade, Mahir İz Cd. No/34-A, 34662 Üsküdar/İstanbul

3R85 Dynion knee joint, monocentric, with rotation hydraulics

“Kullanıcılar, entegre rotasyon hidroliği sayesinde, farklı zeminlerde değişken yürüme hızlarının üstesinden gelebilir.”

Kullanıcılar, entegre rotasyon hidroliği sayesinde, farklı zeminlerde değişken yürüme hızlarının üstesinden gelebilir.Masa başında normal bir çalışma günü veya hafta sonunda bir bisiklet gezintisi olsun. "Manuel kilit" ve "bisiklet modu" fonksiyonları ile daima en iyi biçimde hazırlıklısınız. 
Manuel kilit, ıslak alanda bulunulduğunda ve uzun bir süre boyunca ayakta durma sırasında size destek sağlarken, bisiklet modu, bacağın düşük eklem direncinde serbestçe savrulmasıyla, bisiklet sürmenize imkan verir. Her iki fonksiyonu da eklem üzerindeki bir düğme aracılığı ile aktive edebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
Dynion ile duş alabilir, denizde veya havuzda yüzebilirsiniz. Diz eklemi tatlı, tuzlu ve klorlu suya dayanıklıdır.

3R80 Diz eklemi, mono merkezli, rotasyon hidrolikli diz eklemi

Rotasyon hidroliğinin eşsiz prensibiyle birlikte 3R80'in kullanımı için şu andan itibaren 150 kg vücut ağırlığına kadar olan protez kullanıcılarına da izin verilmektedir.

3R80'de duruş ve savurma aşaması da hidrolik olarak kontrol edilir. Bu şekilde örneğin alternatif şekilde değişen merdiven inme, eğimleri çıkma ve aynı şekilde fizyolojik bir yürüyüş biçimine son derece yakın bir durumun elde edilmesi farklı yürüme hızlarında da hedefe yönelik şekilde desteklenir.

3R80 3 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır ve özellikle ıslak alanlarda daha fazla güvenlik için manuel bir kilide sahiptir.

 

C-Leg 4

“Performansı kanıtlanmış en yeni nesil protez arayanların tercihi”

Bugüne kadar gerçekleştirilen 100.000'den fazla uygulama ile C-Leg, dünyadaki diğer tüm mikro işlemcili dizlere göre daha çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. C-Leg, üstün güvenilirlik ve performans sunarak kullanıcıların sağlıklı ve aktif bir yaşantı sürmelerine odaklanmasını sağlar.
C-Leg, merdiven ve rampa inmekten engebeli zeminde hareket etmeye, hatta geri geri yürümeye kadar çok çeşitli gündelik durumlara dinamik olarak uyum sağlar.
C-Leg'in bu mirası, C-Leg 4 güncellemesi ile varlığını sürdürmektedir. Yenilikçi tasarımı ve heyecan verici yeni özellikleriyle C-Leg 4, hem kullanıcılar hem de profesyoneller için bilindik güvenilirlik, üst düzey kişiselleştirme imkanı ve daha kolay, daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar.
Daha yüksek hareket kabiliyeti
Tökezleme koruması bulunmaktadır.
Oturma desteği ve rahatlığı sunar
Kullanışlı antrenman fonksiyonu
Hava koşullarına dayanıklı (IP67)

Kenevo

Kenevo güvenliğe odaklanır. Temel fonksiyonları ile tipik gündelik durumlarda destek sağlar. Bunun dışında aktivite modları yüksek bir adaptasyon yeteneğini mümkün kılar: Kenevo örnek olarak rehabilitasyon sırasında, yetenekleriniz ile birlikte adeta büyür ve azalan mobiliteye uyum sağlar.
Yeni Kenevo, gündelik hayatı daha fazla kolaylaştıran ve zenginleştiren yeni işlevsellikler sunar. Destekle rampalardan iniş ve bir bisiklet ergometresinin kullanımı sezgisel olarak mümkündür. Ayrıca protezin giyilmesi ve kozmetik varken şarj etmek de daha konforlu hale gelmiştir. Eklem Cockpit App ile akıllı telefon üzerinden konfigüre edilebilir.

Genium X3

“Yorulmak bilmeyenler için.”

Genium bacak protezlerimizin teknolojisi, geri yönde yürüme ve merdivende veya farklı yürüme hızları ve adım boylarında da sezgisel ve doğal hareket süreçlerini mümkün kılar. 
Daha fazla güvenlik ve hayat kalitesi ve korunmuş olan yanın üzerindeki yükün azaltılması, kullanıcının faydalanabileceği yanlardan sadece bazılarıdır. Ve bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Eşsiz Genium işlevselliğine göre tasarlanmış olan Genium X3, özellikle sağlam ve dayanıklıdır. Vücut açısından zorlu meslekler, yüzme, sportif serbest zaman etkinlikleri, ayrıca su, toz, kum veya toprağın rol oynadığı durumlar; bunlar, Genium X3 için ideal koşullardır.
Genium X3, Cockpit App 2.0 ile kolayca konfigüre edilebilir