• Güvenilir Müşteri Hizmetleri

  • 0 (216) 321 28 28
  • Altunizade, Mahir İz Cd. No/34-A, 34662 Üsküdar/İstanbul

8E72 Bebionic Hand Flex

“En doğal protez el”

Image

Çok eklemli bebionic el, dünya çapındaki ampute kişilerin hayatı ve yeteneklerinde devrim yapmaktadır. Ayakkabıların bağlanması gibi basit görevlerin yerine getirilmesinden, kontrol ve kendine güvenin yeniden sağlanmasına kadar.

El bileği "Flex", kullanıcıya el bileği konumunu kolayca kilitleme veya kilidini açma ve el protezini beş farklı kilitleme basamağında konumlandırma imkanı sunmaktadır.

8E500 - Michelangelo

AxonBus protez sistemi, Michelangelo eli ile size farklı kavrama imkanları ile doğal elin çok sayıdaki fonksiyonunu geri verir. Özellikle doğal tasarımı sayesinde rahatça doğal vücut resmine uyum sağlar.
Çok sayıdaki fonksiyonlar sayesinde Michelangelo ile yedi farklı el konumunu kullanabilirsiniz. 

Yemek yapmak, kitap sayfalarını çevirmek veya bir klavye kullanarak yazı yazmak: Bunlar için gerekli olan hareket numunelerini Michelangelo eli ile çok doğal bir biçimde gündelik hayatınıza, serbest zamanınıza ve çalışma hayatınıza entegre edebilirsiniz.

MYO ELEKTRONİK EL

Elektrotlar sayesinde 3 parmak hareket edebilen isteğe ve ihtiyaca göre 4 kanal parçası eklenerek elin içeriye ve dışarıya 360 derece dönmesi sağlanır.
7-10 kg arasında ağırlık taşıyabilir.

Elin açıp kapama hareketi elektrotlarla kastan alınan sinyaller ile sağlanır.