• Güvenilir Müşteri Hizmetleri

  • 0 (216) 321 28 28
  • Altunizade, Mahir İz Cd. No/34-A, 34662 Üsküdar/İstanbul

Parapleji, Felç, Nörolojik hastalıklar gibi durumlarda yetişkinlerde tercih edilen bilgisayar kumandalı bacak ortezi C-Brace®, hareket serbestliğine dair tamamen yeni imkanlar sağlar. Örneğin oturma sırasında olduğu gibi bacağın yük altında fleksiyonu, eğimlerin aşılması, düz olmayan arazide yürüme veya merdivenleri değişen adımlarla inme; tüm bunlar ilk kez C-Brace® bacak ortezi ile mümkün.

Image

Yeni C-Brace® daha başka avantajlar sunar: Daha küçüktür, kıyafetin altında da kullanılabilir, daha hafiftir ve kullanıcı yürürken daha az güce ihtiyaç duyar. Yeni bir sensör teknolojisi tüm hareket akışını daha dinamik ve hassas hale getirir. Kullanıcı ayrıca, örn. bisiklet sürme moduna geçiş gibi eklemi üzerindeki değişiklikleri akıllı telefon App'i üzerinden gerçekleştirebilir.

C-Brace®, kişisel olarak üretilmiş uyluk, baldır ve ayak kısmından oluşmaktadır. Bir ayak bileği eklemi (unilateral veya bilateral destek) veya kişisel bir yay elemanı, ayak parçasını baldır parçasıyla birleştirir. Sensörler sürekli olarak diz fleksiyonunu ve açısal diz ivmelenmesini ölçer. C-Brace® böylece kullanıcının yürüyüşün hangi aşamasında olduğunu anlar. Hidrolik dirençleri düzenleyebilir ve dizin fleksiyonu ve açılmasını kontrol edebilir.

C-Brace® gerçek zamanlı olarak reaksiyon gösterir, bu olası tökezleme durumlarında da güven verir: Kullanıcı bükülmüş diz ile basabilir ve oturabilir, düz olmayan arazide ve eğimlerde yürüyebilir.