• Güvenilir Müşteri Hizmetleri

  • 0 (216) 321 28 28
  • Altunizade, Mahir İz Cd. No/34-A, 34662 Üsküdar/İstanbul

Kişinin engel durumu, yürüme yeteneği, hastalık öyküsüne göre bir çok yürüme yardımcısı bulunmaktadır. Bunlar; Walker, Rollatör, TRİPOD, Kanedyan, pason, koltuk değneği vb. gibi bir çok çeşit ve model bulunmaktadır. Mekanik olarak katlanabilen yeteneğine sahiptirler.

Gövde destekli ters walker

Birçok fizyoterapist, serebral palsili ve diğer nörolojik, ortopedik ve gelişimsel bozuklukları olan çocuklar için ters yürüteçleri tercih etmektedir.

Gövde destekli ters walker kullanıcılara daha iyi ambulasyon için gerekli desteği sağlar.Ters walker alüminyumdan üretilmiştir.Yüksekliği ayarlanabilir ve nakliye için katlanabilir. 
5 inç ön ve arka tekerlekler, herhangi bir yüzeyi tutabilecek ve geriye kaymayacak yumuşak poliüretan tekerleklerdir.

Kaymaya karşı dirençli, kıvrılmayan ve kolay dönen tekerlekler iç ve dış mekan kullanımı için idealdir.

Ön tekerler hem sarhoş teker olarak hemde sabit teker olarak pimi sayesinde ayarlanabilir. 
Arka tekerlekler, yalnızca sınırlı ambulasyon yeteneğine sahip olanlar için sadece ileri doğru hareket için veya her iki yöne harelet için ayarlanabilir. 
Her tekerlek bağımsız olarak ayarlanabilir. 

 

Image

TERS WALKER

Alüminyum alaşımlı, katlanabilir ve yüksekliği ayarlanabilir, 4 Tekerlekli Çocuk/bebek ters ( walker )yürüteçi.

Ürün özellikle çocuklar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Renkli görüntüsü sayesinde çocukların ilgisini çeker. Güçlü ve dayanıklıdır. Çocukların farklı yükseklik gereksinimleri karşılamak için 5 kademe ayarlanabilir. Ameliyat sonrası rehabilitasyon egzersizlerinde, çocuk felci, serebral palsi gibi yürüme zorluğu çeken hastaların yürümeye başlamasına yardımcı olur.