|  | | |    

E-Mag Active

E-Mag Active

Emag Active ise içermiş olduğu özel sensörler sayesinde yürüyüşün her anında yük aktarımlarını algılar. Bacağın üzerine ağırlık vermediğimiz anlarda diz eklem kilidini açarak harekete izin verir, ağırlık aldığı anlarda ise bunu algılayarak diz ekleminin hareketini kısıtlar.

Elektronik Uzun Yürüme Cihazı

Uzun yürüme cihazı modelleri aşağıda görüntülenmektedir. Kişiye özel uzun yürüme cihazı yapmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun Yürüme cihazı kişinin rahatsızlığına ve ihtiyaçlarına göre farklı model ve özelliklerde tasarlanabilir.

E-Mag Active Fiyatı

Uzun yürüme cihazları hastanın diz ve ayak bilek eklemini etkin bir şekilde kontrol edemediği durumlarda kişiye özel uygulanan ortezlerdir. Farklı kilit sistemlerine verilen isimler, genelde uzun yürüme cihazı modellerinin ismini belirler.

E-MAG ACTIVE

Otto Bock tarafından geliştirilmiş en yeni uzun yürüme ortez e-mag active karbon uzun yürüme cihazıdizaynıdır. Yürüyüşün ihtiyaç duyulan anlarında diz eklemini kilitlemesi başlıca farklılığıdır. Biomekaniksel olarak diz eklemimizi, yürüyüşün yere ağırlık aktarıldığı anlarında kilitleriz.

E-MAG, Ottobock tarafından geliştirilen Dünyanın ilk elektronik Emag uzun yürüme cihazı kontrollü cihaz eklemlerinden biridir.
E-MAG, elektronik olarak kontrol edilen kilit mekanızası sayesinde birçok cihaz kullanıcısının yaşamış olduğu güvensizlikleri ortadan kaldırır. Kablosuz olarak kullanılan kumandası ışık, titreşim veya ses aracığılıyla kullanıcıyı her an bilgilendirir.

E-MAG ORTEZ DETAYLARI

E-MAG Active Makaleleri