|  | | |    

Kısa Yürüme Cihazı

Kısa Yürüme Cihazları

Kısa Yürüme Cihazı; özel olarak anatomik yapıya uygun kıvrılmış olan yaylı telden üretilmiştir. Bu ürün ayağın yürürken öne doğru düşmesini önleyerek, rahat bir yürüyüş sağlar. Pratik kullanımı sayesinde hastaya rahatsızlık vermezler ve ayakkabının altına monte edilen yedek parçası sayesinde değişik ayakkabılarla kullanılabilirler.

Kısa Yürüme Cihazı Modelleri

Yürümü cihazı fiyatı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yürüme cihazı fiyatları malzeme ve modellere göre değişiklilik göstermektedir. Bilgilerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kısa Yürüme Cihazı Fiyatları

Yürümü cihazı fiyatı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yürüme cihazı fiyatları malzeme ve modellere göre değişiklilik göstermektedir. Bilgilerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

DYNAMIC WALK AFO

Son derece hafif karbon fiber kompozit materyalden yapılmış yeni bir dynamic walk afo ayak bilek ortezidir (AFO). Açık topuk yapısı farklı ayakkabı türleri ile optimum uyum ve rahatlık sağlar. Orjinal ve patentli tasarımı, eklem hareketlerini engellemez, yüksek aktiviteli etkinliklere izin verir, merdiven çıkma gibi veya rampa tırmanma gibi anlarda hareketi güçlendirici etki gösterir.

Hafif moldable karbon fiber kompozit, açık topuk, kolayca ayakkabılarla uyum, yüksek mukavemetli esneklik, medial / Yanal stabilite ve günlük faaliyetleri izin verir

DYNAMIC WALK AFO ORTEZ DETAYLARI

UZUN-KISA YÜRÜME CİHAZI - KARBON

Klasik cihazlara nazaran çok daha hafif, dayanıklı ve konforlu dizayn ve tasarımı itibariyle dizlik gerektirmeyen ön destekli yapıya sahiptir. Daha geniş destek yüzeyi sayesinde bacağa binen ağırlığın dağıtılması Kolay giyip-çıkarma sağlar. Fiber afolar daha uzun süre kullanıma sahiptir. Karbon Klasik cihazlara nazaran çok daha hafif,dayanıklı ve konforludur.

Orjinal ve patentli tasarımı, eklem hareketlerini engellemez, yüksek aktiviteli etkinliklere izin verir, merdiven çıkma gibi veya rampa tırmanma gibi anlarda hareketi güçlendirici etki gösterir.

UZUN - KISA YÜRÜME CİHAZI DETAYLARI

TOEOFF Yürüme Cihazı

Önden destekli yapı dizin aşırı fleksiyona gitmesini engeller, diz allard toe off afo ekstansörlerine yardımcı olur. Esnek ve ince ayak kısmı hem ayakkabıyla uyumu kolaylaştırır hemde basma fazında almış olduğu yer reaksiyonunu push-off fazında itici bir kuvvete dönüştürür.

Prepreg tekniğiyle üretilmiştir. Son derece hafif ve aynı zamanda da oldukça dayanıklıdır.

TOEOFF ORTEZ DETAYLARI

AFO DYNAMIC

AFO Dynamic, dünyaca ünlü Össur firmasının Flex-Foot adı altında Össur Afo Dynamic Afo Karbon fiber materyalinden enerji depolama ve geri dönüşümü sağlama konseptinden özellikler içerir. Düşük ayak problemlerinde güçlü, etkili ve son derece hafif bir çözümdür.

Endikasyonları düşük ayağın haricinde, Charcot Marie, M.S, farklı nörolojik nedenler ve hafif diz instabiliteleri
Kontra-endike ayak bileği-ayak deformiteleri, şiddetli spastisite veya yoğun ödem Önerilen kilo limiti: max 120 kg'dır.

AFO DYNAMIC ORTEZ DETAYLARI

WALKON Yürüme Cihazı

Walk On®, dorsifleksiyonu zayıflamış hastalara ideal biçimde Ottobock walk on afo uyum sağlar, günlük hayatın gerektirdiği hareketliliği elde etmelerine yardım eder. Bacak salınımdayken ayağın kaldırılmasını sağlar ve ayağın aşağı düşerek salınımda yere sürtünmesini önler. Daha etkili yürüme biçimi değişik ritimlerde yürümenin güvenliğini artırırken, sendeleme ve düşme riskini azaltır.

WALKON ORTEZ DETAYLARI

Kısa Yürüme Cihazı Makaleleri