Sait Tahsin Kılıç

Merhabalar ben Sait Tahsin Kılıç. 8 yaşından itibaren dizaltı protez kullanarak hayatıma devam ediyorum. Yaşamım boyunca birçok farklı protez kullandım. Artık hayatıma aktif olarak devam ediyorum. Beni kısıtlamayan bana daha fazla avantaj sağlayan protez istiyordum. Protez konusunda ilk önce kişi kendi bedenini iyi tanımalı ve buna göre hareket etmelidir. Ben beklentilerimi taleplerimi Proklinik’teki uzman kişilerle paylaştım ve onlarla birlikte bir karara vardık. Ottobock marka Triton harmony ayak, Össur silikon kullanılarak hazırlanan aktif vakum sistemli dizaltı protezle isteklerimi karşılayabilen proteze karar verdik.

Kararımızın ne kadar doğru olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum. Beni yormayan, artı enerji sağlayan, daha hızlı yürümeme yardımcı olan, spor yapmama katkı sağlayan bir protez kullanıyorum artık. Yaklaşık 2 aydır kulanıyorum ama protezin bana daha çok avantaj sağlayacağını biliyorum.

Protez hakkında merak ettiğiniz sorular var iste aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Nihayetinde damdan düşeni damdan düşen anlıyor.

sait.t.kilic@gmail.com

Mehmet Öksüz

1972 doğumluyum. 12 yaşında tren kazası sonucu sağ bacağımı kaybettim. Diz üstü Klasik ve Modüler (en son 3R90) protezler kullandım. Şu anda Proklinik’e 2015 yılı şubat ayında yaptırmış olduğum Cleg Protezi kullanmaya başladım. Çok memnun kaldım Teşekkürler Proklinik

Mehmet Yavuz

Bundan 37 yıl önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacağımı dizüstünden kaybettim. Bu güne kadar klasik ve modüler olmak üzere dizden kilitli protezler kullandım 4 ay önce internetten araştırmalarım sonucunda PROKLİNİK firmasıyla tanıştım.

İlknur Sevimli

Gerçekten de dedikleri gibi oldu. Yürümem daha rahat daha konforlu oldu. Estetik açıdan da tam istediğim gibi sonucu elde ettiler. Protezim tam istediğim gibi olması, çalışanlarının ailem gibi davranması beni çok mutlu etti. Proklinik’ le irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Kübra Dere

Birçok yeri araştırdık ve en sonunda kullanıcı yorumlarınında etkisiyle Prokliniği seçtim. Ama hala acaba doğru yerde miyim diye düşünüyordum. Bu yüzden attığım her adım, yaptıkları her uygulamayı doktor tanıdıklarıma ve protez kullanıcılarına sordum. Doğru yer ile çalışmanın konforunu yaşıyorum. Proklinik Ailesine teşekkür ederim.