Ziynet Tunç

Protez yapımı, yenileme aşaması protez kullananlar için sıkıntılı dönemlerdir. Bu sıkıntı, insanın hayat kalitesini en iyi olmasının istenmesinden kaynaklanır ve bu duygu, en iyi protezi nerde yaptırabilirim arayışı içine iter… Proklinik Uygulama Merkezini tavsiye ediyorum…

Mehmet Öksüz

1972 doğumluyum. 12 yaşında tren kazası sonucu sağ bacağımı kaybettim. Diz üstü Klasik ve Modüler (en son 3R90) protezler kullandım. Şu anda Proklinik’e 2015 yılı şubat ayında yaptırmış olduğum Cleg Protezi kullanmaya başladım. Çok memnun kaldım Teşekkürler Proklinik

Mehmet Yavuz

Bundan 37 yıl önce geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sağ bacağımı dizüstünden kaybettim. Bu güne kadar klasik ve modüler olmak üzere dizden kilitli protezler kullandım 4 ay önce internetten araştırmalarım sonucunda PROKLİNİK firmasıyla tanıştım.

İlknur Sevimli

Gerçekten de dedikleri gibi oldu. Yürümem daha rahat daha konforlu oldu. Estetik açıdan da tam istediğim gibi sonucu elde ettiler. Protezim tam istediğim gibi olması, çalışanlarının ailem gibi davranması beni çok mutlu etti. Proklinik’ le irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Kübra Dere

Birçok yeri araştırdık ve en sonunda kullanıcı yorumlarınında etkisiyle Prokliniği seçtim. Ama hala acaba doğru yerde miyim diye düşünüyordum. Bu yüzden attığım her adım, yaptıkları her uygulamayı doktor tanıdıklarıma ve protez kullanıcılarına sordum. Doğru yer ile çalışmanın konforunu yaşıyorum. Proklinik Ailesine teşekkür ederim.