|  | | |    

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

 1. Mehmet Karatay

  Zorlu yollar mı ?
  Yokuş ve merdiven inmek zor mu ? Artık Benim için değil…! Helix3d kalça eklemi ve cleg diz eklemi çalışması ile…çok kolay…

 2. Serkan Taş

  95 yılından beri sağ bacağım için uzun yürüme cihazı kullanmaktayım. Son cihazım ise Proklinik’den.
  Cihaz yapmak teknik bir iş gibi görülebilir. Kısmen de doğrudur. Ancak, bir işi gereği kadar yapmak yanında
  daha iyi nasıl yaparım diyebilenler fark yaratanlardır ve kullananların yüzünü gülümsetebilenlerdir.
  Benim için yürüme cihazım hayat ile olan bağım anlamına gelir ve bunu en az benim kadar hissettiğiniz
  için çok çaba gösteriyor ve bunu başarıyorsunuz, bizleri hayata bağlıyorsunuz.
  Emeğiniz için çok teşekkürler.

 3. Abdülaziz Beken

  24 yaşında geçirmiş olduğum iş kazası sonucu sol dizaltı amputasyonu geçirdim.
  İlk protezimi Ankara’da bir firmada yaptırdım ve daha sonra birgün internette dizaltı protezler hakkında araştırma yaparken Proklinik firmasının yapmış olduğu protez uygulamaları izledim ve 2. Protezimi burada yaptırmaya karar verdim.İyi ki Proklinigi tercih etmişim. Çünkü hayata kaldığım yerden devam ediyorum. Ve protez kullanan tüm kardeşlerime Prokliniğini tavsiye ediyorum.

 4. Hülya İlgün

  Merhaba,
  Spina bifida hastasıyım ve 20 yıldır ortez kullanıyorum ömrümün sonuna kadar da kullanacağım.
  İstanbul da cihaz yaptırmadığım yer kalmadı. En sonunda yolum Proklinik ile kesişti. Hüseyin bey’den ve yapılan cihazlardan memnunum. Ayaklarıma en uygun olan ne ise o yapılıyor ve kesinlikle ticari bir kaygı güdülmüyor. Yapılan doğru cihazlar sayesinde var olan birçok sıkıntım ortadan kalktı.
  Biz hastalar bu cihazlara mecburuz ama dışarıda bu işi bilmeyen sadece üzerinizden para kazanmak isteyen dolandırıcılara kanmayın. Benim gibi hastalıklarla mücadele eden bu cihazlara ihtiyacı olan arkadaşlar burası doğru adres şiddetle güvenebileceğiniz bir yer tavsiye ederim.

 5. Tamer İlçi

  Tamer İlçi ben ,
  Trafik kazası sonucu iki bacağımı dizüstünden kaybettim.7 yıl sonra protez yaptırdım. Çok güzel birşey. Proteze alışınca insan daha iyi oluyor.Diğer kullanıcılara daha faydalı olur protez kullanmak. Hayata kaldığımız yerden devam edelim hep beraber

  • Gül

   Merhaba Tamer bey, öncelikle çok geçmiş olsun. Benim babam da 2 bacağını dizüstünden kaybetti, şimdi protez araştırıyorum, siz nasıl yürüyorsunuz değinek kullanıyor musunuz, protezinizin özelliği nedir. Teşekkürler.

 6. Mert

  Merhaba,

  İsmim Mert. Doğuştan sağ diz altı amputeyim, 23 yıllık protez kullanıcısıyım. Bugüne kadar birçok farklı protez uygulama merkezini görme ve deneyimleme şansı buldum. En iyilerinden biri kesinlikle Proklinik diyebilirim.

  Protez-Ortez diye internette aradığınızda karşınıza çıkacak ilk isimlerden biri şüphesiz Proklinik. Ancak tecrübeli bir kullanıcı için bu yetmez. Tecrübeli kullanıcı mümkün olduğunca son kullanıcı (hasta) yorumlarına ulaşmaya çalışır. Ben de öyle yaptım. Önce internetten hastalara ulaşıp bilgi aldım sonrasında kliniğe gidip bizzat görüştüm. Sonunda tecrübe ve kurumsal yapısına güvenerek Proklinik’te karar kıldım.

  Süreç içerisinde başta benimle ilgilenen Hasan Bey olmak üzere kolaylaştırıcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

 7. Hikmet yanik

  Tavsiye üzerine geldim.Ilk telefonumda hemen randevu verildi.Hasan bey cok ilgili ve sıcakkanliydi.Protezim üzerinde ayarlamalar yaptı.Yürürken cok zorlanıyordum yürümek dahi istemiyordum.Bıkmadan usanmadan herseyi en ince ayrıntısına kadar anlatti.Huzur içinde medical firmadan ayrıldim.Prokilinige minnettarim kesinlikle tavsiye ederim.Bizzat deneyimledim tesekkurler Yeni adresim prokilinik…

 8. Ahmet Binay

  Spino sarabeller ataksi hastasıyım 6aydır yürüyemiyorum İstanbul Erenköy fizik tedavi rehabilitasyon hastanesinde fizik tedavi görüyorum doktor kalçadan yürüme cihazı önerdi her iki bacak için bana uygun karbon uzun bacak cihaz hangisini önerirsiniz ve fiyatları ne kadar olur sgk ödeme yapıyormu bilgi verirseniz sevinirim

  • PROKLİNİK

   Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.Bize 0212 621 50 60 numaralı telefondan ulaşırsanız size yardımcı olmaya çalışırız.İyi günler dileriz.

 9. engin topal

  öncelikle hayırlı işler.sizden bi konu hakkında bilgi alacaktım.bundan 5,6 yıl önce kaynanam otobüs kazası geçirdi ve sağ ayak diz üstünden koptu ve kayınpederim aradan 1,5 yıl geçmeden bir protez yaptırdı bu protez yürürken dizden bükülmeyen ve oturunca yanda bulunan bir düğme tarzı birşeyle bükülüyordu.son zamanlarda benim tahmin ettiğime göre protezin erken yapılmasından dolayı sokette sıkıntılar yaşandı .kayınpederim soket üzerinde oynamalar yaptı.soket şu anda kullanılmaz halde .bende kayınpederime dizden kendi bükülen bir protez yaptıralım dedim fiyatı çok olacağından dolayı yaptırma taraftarı değil normal prtez fiyatlarınız ve dijital protez fiyatları ortalama üç aşağı beş yukarı ne kadar.birde soket fiyaatarını öğrenebilirmiyim.yardımcı olursanız memnun olurum hayırlı işler.

Yorum Yazın