• Güvenilir Müşteri Hizmetleri

  • 0 (216) 321 28 28
  • Altunizade, Mahir İz Cd. No/34-A, 34662 Üsküdar/İstanbul

PROKLİNİK & DENGE ORTEZ PROTEZ YAPIM VE UYGULAMA MERKEZİ

Proklinik-Denge Protez&Ortez Uygulama Merkezi, lider ve yenilikçi konumunu ulusal ve uluslararası alanda, protez-ortez kullanıcılarına yüksek verim, konfor, ergonomik ve nitelikli hizmet veren ve sektörü ileriye taşımayı amaçlayan bilgi ve üretime dayalı yetkin bir kurumdur. 

Sektörel ve akademik alanda tecrübeli aktif 5 kurucu ortak ve 35 çalışan ile Türkiye’de en çok ortez-protez uygulaması yapan firmalardandır.
Proklinik ortez-protez yapım ve uygulama merkezi 15 personel ile 2006 yılından beri Fatih’te, 2010 yılından beri 2. Şubesi ve 2 personeliyle Kıbrıs’ta faaliyet göstermektedir.
Denge Ortopedi ortez-protez yapım ve uygulama merkezi 10 personel ile 2012 yılından beri Fulya’da faaliyet göstermektedir. 

Proklinik ve Denge Ortopedi sektörel gelişimi ve ilerlemeyi sağlamak için 2018 yılında Proklinik-Denge adı altında birleşerek her biri alanında uzman ekipleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Proklinik ve Denge Ortopedi sağlık turizmine öncü olmak için son teknoloji cihazlar ve yenilikçi sistem ile 2020 yılında Altunizade şubesini de açarak İstanbul’da 3, KKTC’ de bulunan 1 şubesi ile büyümeye devam etmektedir.

Kullanıcılarımızın hayatlarını yeniden inşa etme onları bağımsızlıklarını kazandırmak amacıyla çalışıyoruz. 

İLETİŞİM FORMU